Në ekipin ideal të Silvës nuk vend për Messin dhe Ronaldon!

 

Mbrojtësi brazilian, Thiago Silva, ka befasuar me zgjedhjen e formacionit të tij më të mirë.
Për kapitenin e Brazilit dhe PSG-së, Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo nuk kanë vend.
Formacioni i Thiago Silvas:
Lloris; Maxwell, David Luiz, Thiago Silva, Dabo; Di Maria, Matuidi, Pogba; Ibrahimovic, Benzema, Ribery.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT