Në Drenas, gruaja tenton ta sulmoj burrin, ndërhynë policia dhe e arreston

Në Drenas gjate mbrëmjes se mbrëmshme ka ndërhyrë Policia e Kosovës, për të arrestuar një grua, pasi e njejte kishte tentuar të sulmojë burrin, shkruan Drenica Press.

Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka tentuar ta sulmoj bashkëshortin e saj, viktimën mashkull kosovar.  Me vendim të prokurorit pas intervistimit e dyshuara dërgohet në mbajtje.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT