Një burr nga Drenasi ka rrahur gruan e tij dhe si pasojë e dhunës ajo ka përfunduar në spital për tretman mjekësor, shkruan Drenica Press.

Lidhur me këtë rast Policia e Kosovës thotë se “Ankuesja femër kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj e ka goditur fizikisht. Viktima ka marrë tretman mjekësor ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurort është dërguar në mbajtje./DRENICA PRESS/