Në ditëlindjen e Violetës, Veseli tregon se janë njohur në ditët e para të luftës

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli e ka uruar bashkëshorten e tij për ditëlindje.

Me një postim në Facebook, ai shkroi fjalë zemre për gruan, shkruan portali GazetaBlic.

‘Me Violetën jemi njohur në ditët e para të lirisë. Një bekim i madh për mua, që ma kujton rëndësinë e dashurisë dhe përgjegjësisë për familjen. Urime ditëlindjen, e dashur’, ka shkruar Veseli duke i bashkangjitur edhe një fotografi postimit.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT