Në ambient përrallor, Shkurte Fejza i nis pushimet në det

Pandemia nuk e ndaloi as këngëtaren Shkurte Fejza që ti nis pushimet në bregdet.

Ajo së bashku me familjen kanë zgjedhur që ti kalojnë disa ditë pushimi dhe nga atje e ka ndarë një foto me ndjekësit në Instagram.

Shkurte Fejza duket e lumtur në foton e postuar dhe shihet se është duke i shijuar në maksimum pushimet.

“Mirmëngjesi miqësia ime💖”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

Mirmëngjesi miqësia ime💖

A post shared by Shkurte Fejza (@shkurte.fejza) on

- Advertisement -

MË TË FUNDIT