Ndryshe nga të tjera, maturantja vesh një fustan me kurora lulesh, befasoi të gjithë në mbrëmje

Mbrëmja e maturës po konsumon më shumë energji se që kërkohet.

Të rinjtë janë dhënë pas pamjes për këtë mbrëmje dhe shumat që shpenzojnë shpesh kapi shifra marramendëse e të papranueshme, përcjell ORAvip.

Tendenca për t’u dukur bukur dhe ndryshe u bë shqetësim pr shumë të reja, prandaj shumë prej tyre po kërkojnë detaje të tilla për të tërhequr vëmendje.

Njëra nga maturantet ka vendosur një kurorë lulesh në flokë duke i befasuar të gjithë me pamjen e saj./ORAvip/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT