Luana Vjollca është emri i këngëtares dhe moderatores së mirënjohur shqiptare.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për linjat e saj përfekte, përcjell ORAinfo.

Luana komentohet edhe për veshjet e saj gjithmonë unike dhe plot stil.

Sot, për Halloween Luana është veshur si Hirushja dhe po duket një princeshë e vërtetë./ORAinfo/