Ndodhi në Skenderaj, e rrahu dhe ia mori 2000 euro nga kuleta

Një rast i grabitjes është regjistruar në qytetin e Skenderajt.

Viktima mashkull kosovar ka raportuar në policinë e Kosovës se nga i dyshuari mashkull kosovar ishte goditur me grushte dhe pasi i kishte shkaktuar lëndime trupore nga xhepi ia kishte nxjerr kuletën dhe ia kishte grabitur kuletën në të cilën kishte pasur dokumente personale si dhe dymijë (2000) €.

Viktima ka marrë tretman mjekësor në QKMF në Skenderaj.

Deri me tani nuk është identifikuar vend ndodhja e te dyshuarit. Rasti nën hetime. /Drenica Press/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT