Ndodhi në Gjakovë, shqiptari rrah nënën

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një mashkull pasi që i njëjti ka kanosur dhe sulmuar fizikisht nënën e tij.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur mbrëmë në rrugën “Mark Lleshi” në Gjakovë, transmeton drenicapress.info

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Drenica Press/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT