Ndodh edhe kjo në një dasëm në Kosovë, nuses i merr flakë vello (VIDEO)

Një dasëm në Kosovë nuk ka shkuar ashtu siq duhet.

Si gjithë çiftet tjera, edhe ata kishin hyrë me duartrokitje e me fishekëzjarrë në sallën ku po pritnin mysafirët.

Për ta bër sa më interesante hyrjen e nuses dhe dhëndërrit në sallën ku po mbahej dasma, dikush kishte vendosur që të ketë edhe fishekëzjarre.Plani shkoj keq, dhe njëri prej fishekzjarreve ja dogji vellon nuses e cila më pas hapi panikë në sallë, shkruan Magazina.al

E gjithë kjo ka ndodhur në një dasëm në Kosovë, e deri sa këngëtari po këndonte “Sa e mirë na ka dal nusja”, vello e saj mori flakë e kjo bëri që burra e gra të qoheshin për ta shuar zjarrin në vellon e nuses.

Për më shumë shihni pamjet:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT