Ndjehen lëkundje të tokës në Kosovë

Para pak minutash janë ndjerë lëkundje të tokës në Kosovë.

Lekundjet janë ndjerë në rajonin e Ferizajt, shkruan faqja EMSC.

Raportohet se lëkundje të tokës ka pasur edhe në Serbi dhe Maqedoni të Veriut.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT