Ndihmë për vogëlushin nga Drenasi: 7 vjeçari vuan nga një sëmundje e rëndë, familja kërkon ndihmë (FOTO)

Ledion Fana, 7 vjeçari nga komuna e Drenasit vuan nga një sëmundje e rëndë “Iga linear dematosis”, e cila nuk ka shërim në Kosovë.

Fana nga kjo sëmundja vuan qe 5 vite, dhe dhimbjet për të janë të mëdha, shkruan Indeksonline.

Familja e tij bënë thirrje për ndihmë, me qëllim që të kalojë këtë sfidë të rëndë.

Kontakti i familjes Fana +38345224981. /Indeksonline/

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT