Ndërtuesit kinezë përleshen me buldozerë [video]

Nganjëherë përleshje në mes të punëtorëve të ndërtimit mund të ketë, por që ato të përfundojnë me përleshje me buldozerë është e rrallë, transmeton koha.net.

Policia kineze ka raportuar se përleshja në mes të punëtorëve të ndërtimit ka përfunduar në përleshje ballë për ballë me buldozerë.

Kjo ndeshje e rrezikshme përfundoi në prishjen e shumë makinerive të rënda, dhe nuk raportohet për lëndime të njerëzve.
Kjo përleshje është incizuar dhe është publikuar në Youtube:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT