Ndërron jetë në moshën 52-vjeçare gruaja e trajnerit të Drenicës

8 janari do të jetë përgjithmonë një ditë zie për familjen Sejdiu nga Mitrovica.

Gruaja e trajnerit të njohur, Gani Sejdiut, ka ndërruar jetë.

Ajo ka ndërruar jetë në moshën 52-vjeçare.

Lajmi është konfirmuar në rrjetin social Facebook nga djali i Ganiut, njëherësh ish-futbollisti Isuf Sejdiu.

“Ne keto momente All-llahu e deshi ngat vete mbretereshen teme dhe me lejen e tij nderroj jete ne moshen 52 vjeqare. All-llahu te meshiroft engjulli jem”, ka shkruar ai, duke marrë më pas shumë komente ngushëlluese.Fotografia e Florent Sejdiu

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com