NASA ka zbuluar eshtra të alienëve në Mars (Foto/Video)

Gjuetarët e alienëve po festojnë pasi pohuan se kanë gjetur kocka të alienëve në Planetin e Kuq.

Gjetja e bujshme u bë pasi entuziastët e UFO-ve kontrolluan imazhet e NASA-s të marra nga Rover Curiosity, transmeton lajmi.net.

Në dy imazhe shihet që aty dallohen nofulla. Duket se janë eshtra të fosilizuara në të gjithë shipërfaqen shkëmbore.

Këto pamje janë shpërndarë në të gjithë internetin dhe sigurisht janë komentuar në mënyra të ndryshme.

Mirëpo ka dyshime se këto mund të jenë edhe kërpudha në shkëmbinj.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT