Napoli nuk heq dorë nga Rashica, por ka një pengesë

 

Talenti shqiptar, Milot Rashica, është në krye të pëlqimeve të Napolit dhe drejtori sportive, Xhiuntoli ka biseduar madje edhe me drejtuesit e Viteses, që zotërojnë kartonin.

Por, ka një pengesë që për momentin ndalon këtë tratativë. Rashica është ekstrakomunitar dhe axurrët s’duan të bllokojnë dy vendet e lira pasi po projektojnë blerje në Amerikën Latine.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT