Napoli në festë, shënon zëvendësuesi i Gonzalo Higuain (video)

 

Napoli po fiton pas pjesës së parë ndaj Milanit me rezultat 2-0.

Të dy golat i ka shënuar Akadisiuz Milik të cilin e bleu Napoli pas largimit të Gonzalo Higuain.

Napolitanët janë të mllefosur shumë pas largimit të Higuain dhe ndoshta Milik do t’i bëj shumë ta harrojnë sulmuesin argjentinas./Drenicapress.info/

https://www.youtube.com/watch?v=1NI93Mi1yNI

https://www.youtube.com/watch?v=q-3w2SGRneQ

- Advertisement -

MË TË FUNDIT