Napoli-Milan, e pabesueshme kjo (video)

 

Napoli ka shënuar dy gola në pjesën e parë me Milik, duke bërë përshtypjen se fituesi u mësua para kohe.

Por kështu nuk ka menduar Milani, që ka shënuar dy gola në pjesën e dytë për vetëm 4 minuta.

Së pari Niang (51’) dhe Suso (55) ka barazuar në 2-2!/Drenicapress.info/

https://www.youtube.com/watch?v=GF5tWYerNLE

https://www.youtube.com/watch?v=HjZxzH_JPiY

- Advertisement -

MË TË FUNDIT