“Myzhde” në familjen e ministrit kosovar

Është fejuar Albert Quni, djali i ministrit të FSK-së, Anton Quni.Image may contain: 2 people, people sitting, shoes and indoor

“Babi të dëshiron shumë fat në jetë. Paqi jetë të gjatë dhe të lumtur. Urime”, ka shkruar Quni. /Indeksonline/Image may contain: 6 people, people standing and people dancingImage may contain: 2 people, indoor

Image may contain: 2 people, people sitting and plant
Image may contain: 1 person, sitting and indoor
Image may contain: 5 people, indoor
Image may contain: 7 people, people standing and indoor
Image may contain: 3 people, table and indoor
Image may contain: 4 people, indoor
Image may contain: 3 people, people standing, table and indoor
Image may contain: 2 people, people standing and indoor
- Advertisement -

MË TË FUNDIT