Mustafa për 28 Nëntorin: Të gjithë sot ndjehemi Një

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka uruar 28 Nëntorin për të gjithë shqiptarët. Në urimin e Isa Mustafës thuhej:

Të dashur bashkëkombas,
Urime 28 Nëntori, Dita e Flamurit!
Të gjithë ne sot ndjehemi Një, të fortë por edhe përgjegjës për ndërtimin dhe zhvillimin e shteteve dhe vendeve tona, gjithandej ku jemi. IM /Drenica Press/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT