Muriqi shënon gol spektakular me Fenerbahçen në debutim

Vedat Muriqi ka shënuar gol në debutim me Fenerbahçen kundër Gaziantep.

25 vjeçarit ju deshtën vetëm 17 minuta për të realizuar një gol të mrekullueshëm.

Pranoi topin me gjoks dhe me një goditje të fuqishme mposhti portierin kundërshtar. /Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT