“Mr.Bean” habit të gjithë me pamjen e re, se keni parë asnjëherë kështu

Ylli i Mr Bean, Rowan Atkinson dukej shumë larg personazhit të tij ikonik teksa u pikas me jë pamje që nuk është aspak e ngjashme me atë që janë mësuar fansat prej tij.

Ai po bën xhirime për një serial të ri në Netflix “Man Vs Bee” dhe shihet me flokë të gjata dhe të thinjura e me një këmishë të kuqe me kuadrata.

Aktori ishte duke filmuar një skenë të oborrit të burgut, ndërsa edhe përqafohej me vajzën e tij në film.

Seriali “Man Vs Bee” u krijua nga Rowan dhe Will Davies, e do të ketë nga 10 episode, që ë do jenë nga 10 minuta.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT