Mposhtemi por me ende kemi shanse për të shkuar në Francë

 

Serbia ka arritur të mund 0:2 Shqipërinë në Elbasan Arena, me dy gola të shënuaar pas minutës së 90’, me anë të Kolarov dhe Lajic.

Shqipërisë tani i duhet një fitore në Armeni, për të siguruar biletën për Euro 2016.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT