Mozzik në krah të Kadri Veselit: Të pafsha sa më shpejtë kryeministër

Rep artisti Mozzik ka dalë në përkrahje të kreut të PDK’së, Kadri Veselit, raporton Gazeta Express.

Në Insta Story Mozzik ka publikuar një fotografi ku shihet me Veselin.

Ai ka shkruar se është me clirimtarët dhe se nuk ka mundësi që të bëhet fyerje ndaj asnjërit luftëtarë të UÇK’së.

“Komandat Luli të pafsha sa më shpejt kryeministër”, ka shkruar reperi.

Ky reagim i Mozzik vjen pas propozim – aktakuzës së speciales për presidentin Hashim Thaçi dhe kreun e PDK’së, Kadri Veselin./GazetaExpress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT