Mourinjo: Më falni, s’kam asgjë për të thënë!

 

Trajneri i Chelseat, Jose Mourinjo, është tronditur nga humbja shokuese ndaj Liverpulit, ku skuadra e tij pati epërsin prej 1-0, por deri në fund pësoi edhe tre gola.

Pas takimit Mourinjo u pyet për ndeshjen nga një gazetar, por portugezi vetëm vështroi gazetarin dhe i tha shkurt: “Nuk kam asgjë për të thënë. Më falni por nuk kam asgjë për të thënë”, tha “Special One”./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT