Mourinjo kundër formacionit të vitit në Premier League!

Në Premier Ligë është shpallur formacioni ku në të janë të përfshirë gjashtë futbollistë të Chelseat: Branislav Ivanovic, John Terry, Gary Cahill, Eden Hazard, Nemanja Matic dhe Diego Costa.
Por kjo si duket nuk e ka kënaqur trajnerin e Chelseat, Jose Mourinjo, i cili ka thënë se ky formacion ka mundur të bëhet edhe vetëm me lojtar të Chelseat.
Po, të gjithë. Unë mendoj kështu”, ka thënë “Special One”.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT