Mourinjo: E patëm të lehtë

 

Chelsea fitoi trofeun e parë këtë sezon, pasi mposhti në finale të Capitol One, Totenhemin me rezultat 2-0.
Menjherë pas takimit trajneri i Chelseat, Jose Mourinjo tha se skuadra e tij nuk pati probleme dhe zhvilloi një deshje të mirë, siq duhet luajtur në një finale.
“Ne nuk patëm probleme.”
” Ata kishin disa shanse, por asgjë tjetër. Ne e dinim që do të ishte i rrezikshëm në kundërsulme dhe ne kemi luajtur si duhet të luhet në një finale”, tha menaxheri i Blueve./DrenicaPress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT