Mourinjo e dëshiron mesfushorin e Barcelonës

 

Chelsea ka nisur punën për transferimin e futbollistëve cilësor në skuadër, por po punon edhe për largimin e disa futbollistëve, dhe Petr Ceh është më i përfoluri.

Por sot mediat angleze shkruajnë se trajneri i Chelseat, Jose Mourinjo, është i interesuar për tansferimin e mesfushorit të Barcelonës, Alex Song, i cili këtë sezon ishte i huazuar te West Ham.

Për kamerunasin portugezi është i gatshëm të shpenzoj 5 milion funte për t’i dhënë mesfushës një mesfushor me përvojë./Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT