Mourinjo, 120 milion euro për këtë futbollist! (foto)

 

Jose Mourinjo nuk e ka ndërmend të ndalet. Pasi realizoi tre super blerje me Eric Baily, Zlatan Ibrahimovic dhe Henrik Mkhitarian.

Por sipas mediumeve angleze, portugezi është i vendosur për ta rikthyer në “Old Traford” mesfushorin e Juventusit, Paul Pogba.

Për francezin United është gati të shpenzoj 120 milion, kurse për francezin një pagë vjetore prej 13 milion euro.

Ofertë  e parezistueshme kjo për të dyja palët dhe Juves i duhet të reagoj sa më shpejt për ta shitur dhe gjetur zëvendësuesin e Pogbas./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT