Mourinho i ‘shkatërruar’ pas vdekjes së babait

Jose Mourinho ka mbërritur në Portugali pasi babai i tij ka ndërruar jetë në moshën 79-vjeçare.

Tabloidi britanik “The SUN” ka publikuar disa foto emocionuese nga ceremonia mortore.

“Special One” është rrethuar nga miq dhe dashamirës për t’i shprehur ngushëllimet për këtë humbje të madhe.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT