Mourinho arrin në “Air Albania”, vjen me veprimin interesant në drejtim të tifozëve

Ekipi i Romës dhe Feyenoordit kanë mbërritur në stadiumin Air Albania për tu përballur në finalen e kësaj të mërkure në Tiranë për trofeun e Conference League.

Mourinho është filmuar duke bërë me sy në drejtim të pranishmëve në shkallët e stadiumit, përcjell GazetaBlic Sport.

Trajneri italian kërkon trofeun e madh evropian sonte me skuadrën e tij, dhe ai e ka dëshmuar që di shumë mirë të menaxhojë finalet e tilla.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT