Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me mjegulla të pakta. Do të fryej edhe erë e lehtë nga jugu, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 13 deri në 31 gradë celsius. Indeksi i rrezeve UV do të jetë 8./Telegrafi/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT