I moshuari në Gjilan alivanoset nga temperaturat e larta, askush nuk i ofron ndihmë (Video)

Një i moshuar në Gjilan është alivanosur sot në mes të ditës në një rrugë të qytetit.

Sipas një videoje që po qarkullon në internet, shihet i moshuari i shtrirë për toke, derisa askush nuk ndalet t’i ofroj ndihmë apo të interesohet për të, shkruan Indeksonline.

Në videon që zgjat rreth 4 minuta, veturat dhe kalimtarët nuk kthejnë kokën nga i moshuari që qëndroi për një kohë të qëndroj i shtrirë në tokë. /Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT