‘Mos lëndo një femër’, hiti i radhës nga Afërdita Demaku

“Shumë po gëzohna erdh Bajrami”, “Kush të don më shumë se motra”, e “Qika e mirë”, janë vetëm disa nga hitet e këngëtares së njohur Aferdita Demaku, që u pëlqyen nga publiku, shkruan Drenicapress.info

Ajo sapo kapublikuar edhe një hit të ri të cilin e ka titulluar “Mos lëndo një femër”.

Nëpërmjet faqes së saj në Facebook, këngëtarja ka njoftuar për lansimin e hitit të ri si dhe ka falenderuar të gjithë bashkëpunëtarët e saj në këtë projekt të ri.

“Kënga ime e re doli të dashur miq, shpresoj t’ju pëlqej dhe pres përkrahjen tuaj!

Falenderoj të gjithë bashkëpunëtorët”, ka shkruar këngëtarja Demaku.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Milaim Islami, muzikën dhe orkestimin Miti Geci, kurse videon MProduction./Drenicapress.info

- Advertisement -

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com