Montella drejt Milanit

 

Trajneri i Fiorentinës, Vincenzo Montella, po lakohet si trajneri me gjasat më të mëdha për të marrë drejtimin e Milanit.

Milan pritet ta mbyll këtë vit pa asnjë trofe dhe për më tepër nuk ka arritur as të kualifikohet në një vend që dërgon në garat evropiane.

Duket se të gjitha këto kanë bindur drejtuesit e Milanit, për ta shkakruar trajnerin aktual, Pipo Inzagi, dhe në vend të të tij ta emëroj ish-lojtarin e Romës.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT