Momenti kur u arrestuan vëllezërit Aliko në Lazarat (Video)

Janë dorëzuar dy vëllezërit Arbjon dhe Alban Aliko, të cilët akuzohen si autorët kryesorë që qëlluan mbi policinë ku mbeti i vrarë efektivi i RENEA-a, Ibrahim Basha dhe u plagosën dy shokët e tij.

Ka qenë babai Arbjon dhe Alban Aliko i cili së bashku me drejtorin e policisë ka negociuar me dy djemtë e tij që të dorëzohen.

Shikojeni videon teksa janë arrestuar:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT