Momenti kur portieri ‘çuditët’ që Messi po ia kërkon fanellën!

Edgar Badía, portieri i Elches ia ka kërkuar Lionel Messit fanellën në fund të ndeshjes.

Ylli argjentinas shënoi dy gola në fitoren e Barcelonës ndaj Elches, shkruan IndeksOnline.

Badia iu afrua Messti dhe ia kërkoi fanellën, por u çuditë kur ky i fundit ia kërkoi të atij. “E doni fanellën time?”, ishte pyetja që ia bëri portieri i klubit spanjoll./IndeksOnline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT