Momenti kur opozita përplaset me Policinë (Video)

Pas daljes dhe konfrontimit që pati deputeti i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurti me policë, ai deklaroi se “deshën të më kidnapojnë, por opozita e bashkuar nuk e lejoi këtë”.

Ndërsa lideri i AAK-së Ramush Haradinaj është përshëndetur me Kurtin në rrugën e UÇK-së, aty ku jo shumë larg metra më tutje është selia e Vetëvendosjes.

Më poshtë mund t’i shihni disa foto dhe video gjatë konfrontimit të opozitës me Policinë: 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT