Momenti kur Njesia Speciale Turke bie në pritë gjatë një operacioni

Në kuadër të operacioneve të sigurisë së brendshme, ekipet e Operacioneve Speciale të Xhandarmërisë dhe Ekipet e Operacioneve Speciale të Policisë , zhvilluan një operacion të përbashkët në fshatin Tutak.

Ndërsa policia turke afrohej pranë një shtëpie sulmohen me breshëri automatiku duke i zënë në befasi.

Për më shumë shikojeni videon:

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com