Momenti kur një fëmijë shpëtohet nga zjarri që shpërtheu në një objekt në Prishtinë

Një zjarr i madh ka shpërthyer në një objekt banimi në Prishtinë.

Policia ka rrethuar me shirita zonën ku ka ndodhur zjarri, duke bllokuar qarkullimin për një kohë.

Nga Policia e Kosovës kanë thënë për Reporteri.net se nuk ka të lënduar nga shpërthimi i zjarrit, por se ka dëme të konsiderueshme materiale.

Ndërkohë janë publikuar pamje nga momenti kur një fëmije shpëtohet nga zjarri dhe nxirret në krahë nga një grua.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT