Momenti kur godina 4 katëshe në Durrës rrëzohet me shpërthim të kontrolluar

Punonjësit e IKMT dhe forcat xheniere kanë shembur me eksploziv një tjetër ndërtesë në Durrës.

Fjala është për një godinë 4 katëshe në Shkozet, e cila ndodhej përballë tregut Agro- Ushqimor. Shembja e godinës është bërë me një shpërthim të kontrolluar, e katërta në Durrës që rrëzohet me eksploziv.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com