Momenti emocionues kur gorilla luan kukafshehtas me një fëmijë (Video)

 

 

Një fëmijë dhe një gorillë e re luajtën kukafshehtas në kopshtin zoologjik ‘Culumbus’ në Ohio.

Kopshti e postoi videon e këtij momenti të bukur në mes të fëmijës dhe gorillës javën e kaluar, dhe u bë menjëherë hit në rrjetet sociale.

Gjatë videos, ata ndjekin njëri-tjetrin në anë të kundërta të dritares prej qelqi, përderisa të qeshurat e fëmijës përgjatë argëtimit nuk kanë të ndalur, transmeton Lajmi.net.

Shikojeni videon:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT