Molliqaj: Po i përgjigjemi dhunës së Policisë

Sekretari i VV-së Dardan Molliqaj tha para gazetarëve se nuk ka normalitet derisa nuk i heqin nënshkrimet nga marrëveshjet dhe nuk i lirojnë deputetët e arrestuar.

Se a ka qenë e dhunshme protesta ai tha se ata janë duke iu përgjigjur dhunës së pushtetit.

Molliqaj tha se në çdo sekondë e çdo minutë do të qëndrojnë para qeverisë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT