Modelja ruse, Ariana Lirey, ka treguar edhe njëherë simpatinë e madhe që ka ndaj reperit shqiptar, Don Xhonit.

Si një fanse e flaktë e këngëve të tij, Ariana, ka vendosur të bëjë tatuazh fytyrën e reperit në dorë, shkruan GazetaBlic.

Krahas kësaj, modeles nuk po i bëhet vonë dhe pothuaje në çdo fotografi po reklamon këtë tatuazh.

Ndryshe, Don Xhoni shumë shpejt do të sjell këngën e tij më të re./GazetaBlic/