Modeli më i ri i HTC, One M8s

Është bërë publike modeli më i ri i telefonave nga HTC, One M8s.
HTC One M8s vjen më një ekran 5 inç në Full HD dhe me procesor 8 core Qualcomm Snapdragon 615. Ky telefon përmban 2 GB RAM dhe 16 GB hapësirë të brendshme e cila mund të zgjerohet përmes kartës microSD.
Bëhet e ditur se ky model shumë shpejt do të vije në tregun evropian.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT