Modeli i ri nga Huawei vjen së shpejti

Kanë nisur të qarkullojnë zëra se modeli më i ri nga Huawei pritet të vjen së shpejti në treg.

Modeli Hauwei Mate 8 ka ekran ndërmjet 5.5 dhe 5.7-inç, një tjetër me ekran 6-inç, si dhe i treti me ekran 6.2-inç. Këto modele do të kenë 3 GB RAM dhe 32 GB hapësirë të brendshme.

Megjithëse këto të dhëna janë bërë publike,mbetet të shihet në ditët në vijim për të dhëna shtesë mbi këtë model.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT