Mitrovicë, vozit nën ndikimin e alkoolit humb kontrollin mbi veturën

    Raportohet se i dyshuari mashkull K-Serb duke lëvizur me veturën Audi, rreth orës 19:25,  nën ndikimin e alkoolit  ka humb kontrollin mbi veturën me ç’ rast del jashtë rrugës dhe e godet një shtyllë. Raporton Polica e Kosovës

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore  kanë pësuar ngasësi i veturës dhe pasagjeri mashkull K-Serb, të cilët kanë pranuar tretman mjekësor./Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT