Mitrovicë, një vajze i vidhen paratë dhe leternjoftimi nga çanta në mes të ditës

I vidhen eurot nga çanta një femre në Mitrovicë dhe leternjoftimi i saj. Sipas Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur në Rrugën Ahmet Selaci. Viktima menjëherë ka  raportuar në polici rastin dhe thotë se derisa ishte duke i nxjerrë nga çanta 50 euro dhe letërnjoftimin, një i dyshuar mashkull i panjohur ia ka grabitur paratë dhe letërnjoftimin dhe është larguar në drejtim të panjohur./drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT