Mitrovicë, dy persona therin me thikë një tjetër

Mbrëmë në fshatin Koshtovë të Mitrovicës dy persona janë arrestuar pasi kanë therrë me thikë një mashkull.

Sipas policisë, viktima ka lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK.

Dy të dyshuarit janë arrestuar dhe  me urdhër të prokurorit dërgohen në mbajtje.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT