Ministrja e Arsimit të Shqipërisë sot viziton Kosovën

Ministrja e Arsimit të Shqipërisë, Lindita Nikolla, sot do të qëndroj për një vizitë në Kosovë dhe do të takohet me homologun e saj nga Kosova, Arsim Bajrami, ku edhe pritet të mbajnë një konferencë të përbashkët për media.
Ministrja Nikolla prite të vizitoj edhe Akademinë e Arteve dhe Shkenca të Kosovës, ku do të zhvilloj një takim me kryetarin Hifzi Islami.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT